Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > Нові індекси цін на будівельно-монтажні роботи з січня по липень 2017 року

Нові індекси цін на будівельно-монтажні роботи з січня по липень 2017 рокуНові індекси цін на будівельно-монтажні роботи з січня по липень 2017 року

Державна служба статистики України надала дані за індексами цін на будівельно-монтажні роботи у період із січня по липень 2017 року.

Як стало відомо Domik.ua, загальний індекс цін на будівельно-монтажні роботи у 2017-му році щомісяця демонструє позитивну динаміку. Так, у липні порівняно з попереднім місяцем відбулося підвищення на 0,9%. Зростання для житлових будівель зафіксовано на рівні 1%, як і місяць тому.

Нові індекси цін на будівельно-монтажні роботи з січня по липень 2017 року

У порівнянні з липнем 2016 року індекс цін на будівельно-монтажні роботи у липні 2017 зріс на 12,1%. По житлових будівлях даний показник виріс на 13,1%, по нежитлових — на 12,3%. Загальне зростання житлових і нежитлових будівель сягнуло позначки 12,7%.

Нові індекси цін на будівельно-монтажні роботи з січня по липень 2017 року
Читайте також: Темпи зростання прийнятого в експлуатацію житла за регіонами: підсумки першого півріччя 2017 року

Зазначимо, що в індексі Держстатом не враховуються тимчасово окуповані території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь та частина зони проведення антитерористичної операції.

Детальні дані про сьогоднішній стан первинного ринку нерухомості можна знайти на форумі новобудов міст України.


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.