Информационный портал о недвижимости > Новостройки > Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року

Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року



Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року

За даними Містобудівного кадастру, підпорядкованого КМДА, у Деснянському районі проводяться 4 незаконних будівництва.

Портал Domik.ua перевірив, як змінився статус законності новобудов за версією сайта Міжвідомчого центру моніторингу забудови Києва за півроку після попереднього огляду самовільного будівництва у Деснянському районі столиці. За даними сайта Містобудівного кадастру Києва стало відомо, що у другому півріччі 2017 року незаконними новобудовами визнано ті самі об’єкти, що і на початку року.

Згідно з позначенням на мапі Міжвідомчого центру моніторингу забудови міста Києва, статусом «самовільне будівництво» наділено наступні об’єкти:
1. ЖК «Перлина Троєщини» за адресою вул. М. Закревського, 42-А. Забудовником вказано ТОВ «Континентбуд», яке приписують до діяльності компаній Войцеховського. Цільове призначення ділянки — «для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями, підземною та наземною автостоянками». Спорудження комплексу будівель проводиться із порушенням містобудівних норм та без дозвільної документації. У зв’язку з цим органи прокуратури відкрили кримінальне провадження проти забудовника, ведеться досудове розслідування.

Дізнатися більш докладну інформацію про технічні характеристики та хід будівництва безпосередньо від інвесторів комплексу можна на форумі ЖК «НебоSky» ( «Перлина Троєщини»).

Читайте також: Квартира по акції: що приховують забудовники

2. ЖК «Троєщинські липки» будують на вул. М. Лаврухіна, 8. Як вказано на сайті центру моніторингу, це самочинне будівництво, що порушує дозвільну документацію. Його проводить ПП «Галичинабуд». За цією адресою знаходиться 22-поверховий будинок. Юридично він не введений у експлуатацію, проте в будинку проживають мешканці. Дізнатися подробиці про комплекс і його технічні особливості можна на форумі ЖК «Троєщинські липки».

3. Житловий комплекс за адресою вул. Лісківська, 35/51. На сайті центру моніторингу вказане цільове призначення ділянки — «для будівництва дороги, площею 1,8006 га». Інформація про забудовника відсутня. Згідно з даними Google-карт, за вказаною адресою не знаходиться жодного об’єкта. Можливо, забудова має інший номер , а саме 32/51 і вже заселена мешканцями.

4. Клубний будинок «Милославський» за адресою вул. Милославська, 31. Офіційна назва об’єкта — «будівництво житлової надбудови соціально-побутового комплексу та офісних приміщень над підземним паркінгом «Милославський ряд». Забудовником вказано ТОВ «Парк-Сервіс-7», діяльність якого пов’язують із мережею компаній «Сіті груп»/«Укогруп». За фактом самовільного будівництва із порушенням містобудівних вимог проводиться досудове розслідування.

Дізнатися більше про проблемне будівництво, його наслідки та пов’язані з ним новини можна на форумі КД «Милославський».

Читайте також: Як забудовники легалізують незаконні новобудови на березі річки, озера чи моря

Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року На мапі-інфографіці позначені будівельні об’єкти Деснянського району Києва станом на друге півріччя 2017 року

Примітка

На мапі центру моніторингу забудови столиці, згідно з якою портал Domik.ua публікує перелік проблемних забудов, незаконні об’єкти будівництва позначаються червоним кольором, що пояснюється, як «самовільне будівництво». Новобудови, які виділено на цьому сайті помаранчевим кольором — мають статус «не рекомендовано, додатково опрацьовується». Сірий колір для позначення об’єктів означає «на опрацюванні». Проекти забудови, які виділено зеленим кольором, мають статус «законне будівництво».

Новобудови, які не відмічено на мапі моніторингу забудови міста, можуть бути і законними, і незаконними. Тому, до вирішення інвестувати у проект, необхідно вивчити усю доступну інформацію про будівлю та забудовника і з´ясувати чи відповідає надана документація проекту. Для початку можна проаналізувати дані, які є у доступі з відкритих джерел. У спрощенні пошуку допоможуть поради з публікації «Безпечна інвестиція: що можна дізнатися про забудовника і його житловий комплекс в Інтернеті».

Перед тим, як інвестувати у новобудову, ознайомтесь із повним переліком проблемних будівництв у Києві.
Обрати київського забудовника, який проводить будівельні роботи згідно із законодавчими норами, можна за цим посиланням.

Щоб знайти житло не лише за розташуванням, але й за ціною, готовністю, класністю — слід пошукати серед новобудов Києва 2017.

Знайти інформацію щодо самовільного будівництва у столиці, дізнатись, як розвивається ситуація навколо незаконних новобудов можна, поспілкувавшись з інвесторами та представниками забудовника на форумі «Проблемне будівництво».

Останні події на первинному ринку нерухомості Києва, нові фотографії з будівельних майданчиків, активні обговорення між інвесторами та домовласниками зданих черг будівництва — це, та багато інших обговорень знаходиться на актуальному форумі нерухомості столиці.


Похожие статьи

Вы знаете, строительство каркасных домов - это такая ...

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.