Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > У «Київміськбуді» пропонують обирати квартири і за допомогою віртуальної реальності

У «Київміськбуді» пропонують обирати квартири і за допомогою віртуальної реальностіУ «Київміськбуді» пропонують обирати квартири і за допомогою віртуальної реальності

Відтепер можна влаштувати екскурсію й по квартирах в незведених будинках.

Як стало відомо Domik.ua, у відділах продажу Холдингової компанії «Київміськбуд» пропонують клієнтам побачити свою майбутню квартиру у 3-D реальності. Інтерактивні віджети дають покупцеві уявлення про ергономіку майбутньої квартири, розміри простору, дозволяють вибрати оздоблення і оцінити навіть такі нюанси, як вид з вікна ще до початку зведення будинку.

Читайте також: Іпотека від найпродуктивніших забудовників Києва

У «Київміськбуді» пропонують обирати квартири і за допомогою віртуальної реальності

Віце-президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Аркадій Бондарев

«Наш новий інструмент допоможе покупцеві втілити його уявлення про власну квартиру, те, якою вона може бути. Адже у віртуальній квартирі можна легко прибрати перегородку, розкласти диван у вітальні, вибрати колір стін для дитячої, облаштувати спортивний куточок. Людям подобаються формати віртуальної реальності, адже вони дають змогу побачити своє майбутнє житло», — розповів Віце-президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Аркадій Бондарев.

Він додав, що для забудовників віртуальна реальність — це можливість презентувати свій продукт у реальному часі.

«Якщо, наприклад, ви обираєте автомобіль, то протестувати його можна просто у відділ продажів, а з квартирою у будинку на стадії котловану так не вийде. 3-D таку можливість дає. Клієнт може «прогулятися» по будь-якій квартирі житлового комплексу, в два кліка пофарбувати стіни, поміняти підлогу, плитку у ванній. Така віртуальна екскурсія перевершує по інформативності всі існуючі способи презентації житла і дає покупцеві впевненість у своєму виборі», — зазначив він.

Читайте також: Житло в новобудовах комфорт і бізнес-класу в масиві Позняки: пропозиції і ціна

У «Київміськбуді» пропонують обирати квартири і за допомогою віртуальної реальності

Презентація квартири у 3-D реальності

Такою послугою тепер можна скористатися у Центральному відділі продажу, та у менеджерів по реалізації нерухомості на Каховській, 60.

Детальніше про проекти компанії та умови придбання житла можна дізнатись на форумі ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

Новина компанії ПрАТ «ХК «Київміськбуд»


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.