Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > Олег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»

Олег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»Олег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»

Представник корпорації «Укрбуд» — про методи боротьби за покупця на ринку первинної нерухомості.

«Формула десятирічної давності «все одно прийдуть і куплять» вже не працює, та й не буде працювати. Щоб утримати лідерство, ми маємо мінятися. Хороші планування, зручне розташування поруч з транспортними розв’язками і прийнятні ціни пропонуємо не тільки ми. Клієнт хоче більшого», — підкреслив представник забудовника.

Читайте також: Розстрочення або іпотека — як вигідніше купити квартиру в Києві

Олег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»

Генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода

За словами Майбороди, вивчивши аналітику, в корпорації «Укрбуд» розробили цілу інноваційну програму, мета якої — зробити життя клієнта максимально комфортним. І дали старт декільком новим системним проектам.

«Одна програма стосується благоустрою території, прилеглої до вже зданих будинків. За допомогою архітекторів, ландшафтних дизайнерів, урбаністів створюємо навколо наших комплексів максимально комфортний і дружній для людей простір. Ще одна важлива тема, якою впритул зайнялися, — безпека і комфорт мешканців», — розповів Олег Майборода.

Читайте також: Благоустрій прибережних зон за рахунок будівельних компаній в Києві

Олег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»

Благоустрій території — неодмінний атрибут нового житла від забудовника

Одним з перших кроків в цьому напрямку стало впровадження системи контролю доступу в будинки. Цією системою оснащуються 12 житлових комплексів по Києву: в одних вона вже функціонує, в інших знаходиться в процесі запуску. Девелопер зазначив, що система виключає несанкціонований доступ автомобілів або людей на територію і в будинок.

«За допомогою спеціальної картки ви потрапляєте у двір, потім в під’їзд, використовуєте її в ліфті. Процес фіксується камерами відеоспостереження. Існує певна градація карт. У мешканців — максимальний доступ. А, наприклад, у репетитора або няні вашої дитини — тимчасовий, який діє в зазначені дні або навіть години», — пояснив Майборода.

Читайте також: Дослідження ринку новобудов України в липні 2017 року

Олег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»

Забудовник хоче, щоб його комплекси візуально виділялися серед інших будинків

Він додав, що за результатами соціального опитування серед мешканців в «Укрбуді» також прийняли рішення щодо рестайлінгу фасадів комплексів, які будуть вводитися в експлуатацію. Аби вони були не тільки функціональними та енергоефективними, а й отримали оригінальний стиль. Крім того, у всіх споруджуваних ЖК корпорації почали відкривати демонстраційні поверхи. Таким чином, клієнт ще на етапі будівництва бачить, в якому стані йому буде передаватися квартира і що її оточує: які ліфти, коридори, холи, колір підлоги, стін і т. д.

«Далі на черзі — ще цілий ряд інноваційних рішень, які забезпечать максимальний рівень комфорту мешканцям і економію енергоресурсів», — підсумував керівник «Укрбуд Девелопмент».

Обговорення корпорації, її проектів та нововведень, що «Укрбуд» реалізує в своїх комплексах, доступне на форумі забудовника «Укрбуд».

Новина корпорації «Укрбуд»


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.