За даними Містобудівного кадастру Києва, в Солом’янському районі незаконні будівельні роботи проводяться на трьох об’єктах.
Скільки житлових комплексів на території Солом'янського району столиці наділені статусом «самовільне будівництво» згідно з даними сайту моніторингу забудівлі Києва — читайте на сторінках порталу Domik.ua
Аналітичний відділ порталу Domik.ua проводив аналіз законності новобудов Києва на початку року. За півроку ситуація у Солом'янському районі не змінилася. На сайті Міжвідомчого центру моніторингу забудови міста Києва об'єкти, котрі отримали статус незаконного будівництва, відмічені червоним кольором, що трактується, як «самовільне будівництво». Як стало відомо, у другому півріччі проблемними визнано ті ж самі забудови.
Згідно з помітками червоним кольором на мапі моніторингу забудови столиці, незаконними об’єктами визначені наступні новобудови:
1. ЖК «Совські ставки» знаходиться за адресою вул. Кіровоградська, 70. Згідно з інформацією центру моніторингу, забудовником виступає ТОВ «Сіті-Девелопмент», яке має відношення до діяльності А. Войцеховського. За даними кадастру, будівництво ведеться на небезпечній геодезичній ділянці всупереч зазначеному цільовому призначенню — «для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку терасного типу з підземним паркінгом та дитячим майданчиком». За фактом порушення містобудівних вимог відкрито кримінальне провадження. У 2016 році Печерський суд Києва наклав арешт на земельну ділянку, де незаконно споруджували ЖК «Совські ставки».
Більш детальна інформація про технічні характеристики комплексу та проблеми, із якими зіткнулись мешканці та інвестори будівництва, доступна на форумі ЖК «Совські ставки».
Читайте також: Як забудовники легалізують незаконні новобудови на березі річки, озера чи моря
2. ЖК «Меридіан» за адресою вул. Кадетський Гай, 4. За даними Міжвідомчого центру, у якості забудовника виступає ТОВ «Меридіан контракт». Об’єкт споруджується з недотриманням містобудівних вимог та без дозвільної документації. Через порушення об’єкт не був введений в експлуатацію.
Дізнатися більше про самочинне будівництво комплексу та як проблему намагаються вирішити інвестори самотужки — розповідають на форумі ЖК «Меридіан».
3. Бізнес-центр «Домініон Де Люкс» за адресою вул. Ушинського, 40. На сайті моніторингу містобудівного кадастру вказано, що тут відбувається «реконструкція з надбудовою та розширенням виробничого корпусу (секція А) і адміністративного корпусу (секція Б)».
Компанія-забудовник — ТОВ «УК Сіті Груп», котра належить А. Войцеховському. Офіційно будівельний об'єкт — це комплекс нежитлових приміщень під офіси. Проте у відділі продажів «Домініон Де Люкс» повідомляють, що доступні й житлові апартаменти. За фактом самочинного будівництва із порушенням містобудівних вимог відкрито кримінальне провадження.
Ознайомитись із детальною інформацією щодо житлового бізнес-центру та поспілкуватися з інвесторами можна на форумі БЦ «Домініон Де Люкс».
Читайте також: Як оформити зайві або відсутні квадратні метри в квартирі, купленій в новобудові
На карті зображені незаконні новобудови у Солом'янському районі Києва у другій половині 2017 року
Примітка
На сайті Міжвідомчого центру моніторингу забудови міста Києва, згідно з даними якої портал Domik.ua публікує перелік незаконних об’єктів, багатоквартирні новобудови, що відмічені червоним кольором, наділені статусом «самовільне будівництво».
Окрім проблемних об'єктів, на мапі моніторингу новобудов виділені об'єкти з іншими статусами законності, котрі не входили до аналізу самовільного будівництва. На мапі міжвідомчого центру забудівлі, що виділені помаранчевим кольором, мають статус «не рекомендовано, додатково опрацьовується». Новобудови, що отримали тимчасовий статус «на опрацюванні», відмічені на мапі сірим кольором. Зелений колір для позначення будівельних об’єктів трактується, як «законне будівництво».
Житлові забудови, котрі ніяк не позначені на сайті моніторингу забудови Києва — тобто, відсутні на мапі, можуть бути і законним і незаконним будівництвом. У будь-якому випадку необхідно ретельно дослідити проект та інформацію про компанії-представників забудови. Для полегшення пошуку даних, що знаходяться у вільному доступі, будуть корисними поради з публікації «Безпечна інвестиція: що можна дізнатися про забудовника і його житловий комплекс в Інтернеті».
Ознайомитись з актуальним списком об’єктів самовільного будівництва у деяких районах столиці можна у цих статтях:
— Незаконні багатоквартирні новобудови Деснянського району в другому півріччі 2017 року
— Незаконні багатоквартирні новобудови Оболонського району в другому півріччі 2017 року
— Незаконні багатоквартирні новобудови Дарницького району у другому півріччі 2017 року
Прочитати повний перелік незаконних багатоквартирних новобудов у Києві за першу половину 2017 року можна за цим посиланням.
Підібрати житло для інвестування у столиці не тільки за розташуванням у місті, але й за ціною, ступенем готовності, класності — слід скористатись пошуком новобудов Києва за цим посиланням.
Ознайомитись із повним переліком будівельних компаній та девелоперів столиці можна у цьому розділі.
Перед інвестуванням грошей у, можливо, незаконну новобудову, варто ознайомитись з інформацією на форумі «Проблемне будівництво».
Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.