Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > Мінрегіон схвалил законопроекти, що у майбутньому удосконалять будівельну галузь України

Мінрегіон схвалил законопроекти, що у майбутньому удосконалять будівельну галузь УкраїниМінрегіон схвалил законопроекти, що у майбутньому удосконалять будівельну галузь України

Будівельний комітет Верховної Ради України схвалив два проекти законів, направлених на покращення ведення діяльності у будівництві України.

Про деталі схвалених законопроектів та потенційні позитивні зрушення у будівельній галузі розповів Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на своїй сторінці у Facebook .

Зокрема, як стало відомо порталу Domik.ua , після прийняття вказаних законопроектів у майбутньому будівельним об’єктам буде присвоєно адресу, виконавці будівельних робіт пройдуть страхування, а процедуру видачі ліцензії на будівництво буде покращено.

«Хороші новини з Будівельного комітету Верховної Ради!

Сьогодні він схвалив та рекомендував розглянути на сесії і прийняти в першому читанні 2 важливі законопроекти розроблені спільно Комітетом, Мінрегіон та Офіс ефективного регулювання для покращення ведення діяльності у будівництві.

Що дасть їх прийняття в цілому?

— можливість присвоєння адреси будівельним об’єктам для гарантії права власності інвесторів на стадії будівництва;

— відповідальність виконавців робіт (проектувальників, експертів, інженерів) – це страхування, участь у компенсаційних фондах;

— чітка процедура видачі ліцензії на будівництво та механізму зупинення її дії та анулювання;

— передача повноважень щодо обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів органам місцевого самоврядування.

Результат: значне підвищення позицій України у рейтингу Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво».

Вдячний Комітетові за постійну підтримку та плідну роботу з розробки цих проектів, а також за експертну допомогу Офісу ефективного регулювання.

Маю надію, що весь депутатський корпус також підтримає ці важливі зміни!», — йдеться у повідомленні чиновника.

Мінрегіон схвалил законопроекти, що у майбутньому удосконалять будівельну галузь України

Читайте також: Новий закон про містобудування допоможе у боротьбі з корупцією: Лев Парцхаладзе

Дізнатися більше інформації про ситуацію зі зведенням житла та стан будівельної галузі у нашій країні можна на форумі новобудов міст України .


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.