Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > Індекси будівельної продукції України за перше півріччя 2017 року

Індекси будівельної продукції України за перше півріччя 2017 рокуІндекси будівельної продукції України за перше півріччя 2017 року

Державна служба статистики України надала дані по індексах будівельної продукції за період із січня по червень 2017 року в різних регіонах країни.

Як стало відомо Domik.ua, індекс будівельної продукції за підсумками першого півріччя цього року збільшився на 24,6% порівняно із відповідним періодом минулого року. Станом на січень місяць даний показник сягав 35%.

Позитивну динаміку зростання індексу продемонстрували наступні регіони: Вінницький, Волинський, Дніпропетровський, Донецький, Житомирський, Закарпатський, Запорізький, Івано-Франківський, Київський, Кіровоградський, Львівський, Одеський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Тернопільський, Харківський, Херсонський, Черкаський, Чернігівський та місто Київ. У Житомирській та Кіровоградській областях у січні-червні 2017 у порівнянні з аналогічним періодом минулого року індекс зріс майже вдвічі. Зменшення темпів будівництва згідно з індексом відбулося в Луганській, Миколаївській та Чернівецькій областях. У Хмельницькій області показник індексу фактично лишився на сталому рівні.

Індекси будівельної продукції України за перше півріччя 2017 року
З січня по червень 2017 року індекс будівельної продукції житлових будівель виріс на 16,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року, нежитлових — на 27,3%. Ріст індексу по інженерних спорудах склав 28,7%.

Індекси будівельної продукції України за перше півріччя 2017 року

Читайте також: Лев Парцхаладзе: за перше півріччя обсяги будівництва зросли майже на чверть

Зазначимо, що в індексі Держстатом не враховуються тимчасово окуповані території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь та частина зони проведення антитерористичної операції.

Детальні дані про поточний стан первинного ринку нерухомості країни можна знайти на форумі новобудов міст України.


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.