Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > Індекси будівельної продукції України по регіонах у січні-липні 2017 року

Індекси будівельної продукції України по регіонах у січні-липні 2017 рокуІндекси будівельної продукції України по регіонах у січні-липні 2017 року

Державна служба статистики України надала дані по індексах будівельної продукції за період із січня по липень 2017 року в різних регіонах країни.

Як стало відомо Domik.ua, індекс будівельної продукції за підсумками січня-липня 2017 року виріс на 24,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. По житлових будівлях даний показник становить 15,3%.

Наступні регіони України продемонстрували позитивну динаміку росту індексу: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

Читайте також: Індекси будівельної продукції України за перше півріччя 2017 року

Індекси будівельної продукції України по регіонах у січні-липні 2017 року

Серед них у Житомирській та Кіровоградській областях у січні-липні 2017 року порівняно з відповідним періодом минулого року індекс зріс більш ніж наполовину. Значне зростання будівництва житлових будівель — більш ніж втричі — було зафіксоване у Житомирській та Луганській областях.

Зменшення темпів загального будівництва згідно з індексом відбулося в Луганській, Миколаївській та Чернівецькій областях. У Хмельницькій області показник індексу фактично лишився сталим.

Читайте також: Темпи зростання прийнятого в експлуатацію житла за регіонами: підсумки першого півріччя 2017 року

Індекси будівельної продукції України по регіонах у січні-липні 2017 року

З січня по липень 2017 року індекс будівельної продукції житлових будівель виріс на 15,3% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, нежитлових — на 25,7%. Зростання індексу по інженерних спорудах склало 29,5%.

Зазначимо, що в індексі Держстатом не враховуються тимчасово окуповані території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Детальні дані про поточний стан первинного ринку нерухомості країни можна знайти на форумі новобудов міст України.


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.