Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > Чергова перемога будівельної компанії GEOS

Чергова перемога будівельної компанії GEOSЧергова перемога будівельної компанії GEOS

Будівельна компанія GEOS отримала нагороду The European Property Awards.

Будівельна компанія GEOS конкурувала з кращими професіоналами в галузi нерухомості європейських країн, і ці об’єкти були визнані кращими в своїх категоріях:

ЖК AuRoom «Висотне будівництво»

ЖК AuRoom — це монолітно-каркасна будова із заскленими балконами, великими вікнами, просторими терасами. Вентильований фасад створює виразний вигляд комплексу, забезпечує утеплення стін, оптимальну температуру і вологість повітря в квартирах.

У будинку передбачено 120 квартир, 60 машиномісць в двох рівнях паркінгу, 4 трирівневих пентхауса з відкритими терасами і вражаючими видами на історичний центр міста.

У проекті житлового комплексу передбачені дитячий ігровий майданчик і місця відпочинку для дорослих.

Чергова перемога будівельної компанії GEOS

ЖК RADAY «Житлова забудова»

ЖК RADAY — це сучасна новобудова в самому центрі столиці Угорщини — Будапешті. Будинок розташований на вулиці Raday в одному з центральних районів міста — Ференцварош. 

Будівництво комплексу RADAY ведеться згідно з чинними європейськими стандартами на основі сучасних вимог до якості, безпеки, екологічності житла. Восьмиповерховий будинок з трьох секцій архітектори вміло вписали в навколишню архітектуру, при цьому сучасний фасад не тільки не порушує загальну гармонію, а й надає будинку власний неповторний стиль.У комплексі є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, а також шикарні п’ятикімнатні апартаменти з великими терасами. На першому поверсі будуть розташовуватися кафе і фітнес-зал, а також кілька нежитлових приміщень. Підземний паркінг налічує 74 машиномісця.

Нагорода The European Property Awards оцінюються незалежною групою з 70 експертів галузі. Оцінка фокусується на дизайні, обслуговуванні, інноваціях, оригінальності і прихильності традиціям.

Суддівську колегію очолюють лорд Кейтнесс, лорд Бест, граф Ліверпуль і лорд Турсо, члени Палати лордів в парламенті Великобританії.

Нагорода The European Property Awards є найбільшою, найпрестижнішою і широко визнаною в цій галузi.

Чергова перемога будівельної компанії GEOS

Більше інформації про будівельні об’єкти компанії можна дізнатися на форумі «GEOS» .

Новина компанії GEOS


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.