Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > Андрій Джигіль: Іпотека пожвавить ринок нерухомості

Андрій Джигіль: Іпотека пожвавить ринок нерухомостіАндрій Джигіль: Іпотека пожвавить ринок нерухомості

Віце-президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» прогнозує ріст ринку нерухомості.

Як раніше повідомляв Domik.ua, в Україну повертається іпотека. З якими банками співпрацює ПрАТ «ХК «Київміськбуд» і на яких умовах можна взяти таку позику — в коментарі Віце-президента компанії Андрія Джигіля.

«В Україні іпотечне кредитування «завмерло» після падіння економіки в 2014-му. У той період інфляція була майже 60%, навіть із високими процентами банки втрачали, а не заробляли. І хоча на даний момент далеко не всі українські банки готові кредитувати під заставу нерухомості, сам факт відродження іпотеки говорить про зростання доходів українців і пожвавлення ринку», — зазначив Андрій Джигіль.

Читайте також: Іпотека від найпродуктивніших забудовників Києва

Сьогодні іпотечні позики надають 5 банків: державні «Укргазбанк» і «Ощадбанк», а також банк «Глобус», «Крісталбанк» і банк «Аркада». «Київміськбуд» співпрацює з двома з них — це ПАТ «Крісталбанк» і АБ «Укргазбанк». Умови отримання кредиту наступні: мати перший внесок від 30 до 50%, а також підтвердити свою фінансову спроможність виплачувати іпотеку. Що стосується документів, необхідно заповнити анкету, надати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код, документи, що підтверджують отримання доходу.

Умови надання іпотечної позики в банках відрізняються. «Крісталбанк» кредитує на термін до 20 років. При цьому покупцеві необхідно сплатити 50% першого внеску вартості квартири, на решту можна оформити позику на наступних умовах: перший рік — 5%, другий і третій — 7,5%, далі ставка кредиту становитиме 24%.

Читайте також: Кінець кризи ринку нерухомості

Андрій Джигіль: Іпотека пожвавить ринок нерухомості

Віце-президент компанії Андрій Джигіль

АБ «Укргазбанк» пропонує лояльні умови кредиту на 2 роки (15 місяців) під 7% річних, далі ставка кредиту становитиме 24%. При цьому банк готовий кредитувати покупців, у яких є 30% вартості об’єкта.

«Наші менеджери з продажу нерухомості зазначають: питань щодо отримання іпотечної позики до call-центру щодня надходить дуже багато, адже середня ставка за такими кредитами — понад 20% річних, а пільговий період, який надають банки — сприятливий», — вважає представник «Київміськбуду».

Читайте також: Ігор Кушнір: потрібно будувати гідні квартири для щасливих людей

«Як показує наша практика, кредит на купівлю житла в основному беруть ті, кому не вистачає невеликої частини коштів, щоб оплатити всю угоду відразу. Найбільша частка угод по іпотеці — це одно- та двокімнатні квартири невеликого метражу з невисокою вартістю кв.м. Трапляється, що беруть позику і на купівлю трикімнатних помешкань.

Я вважаю, що навіть на таких умовах, іпотека стає реальною можливістю мати власну оселю для тих, хто ще вчора сумнівався у вирішенні «квартирного питання». І, звичайно ж, іпотека пожвавить ринок нерухомості і поверне довіру до вітчизняних банків. А тому з’являються все нові і нові програми. Банки також йдуть назустріч позичальникам, підшукуючи прийнятну формулу розрахунків. Якщо говорити про якісь глобальні зрушення, то відродження іпотечних програм — це великий крок нашої економіки вперед, від падіння до стабільності і зростання», — наголошує Андрій Джигіль.

Читайте також: Нові проекти ПрАТ ХК «Київміськбуд» на Правому березі в Києві

Детальніше про проекти компанії та спеціальні умови придбання житла можна дізнатись на форумі ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

Новина компанії ПрАТ «ХК «Київміськбуд»


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.