Proverka Gogetlinks 52801
Информационный портал о недвижимости > Новостройки > 9 серпня у «Мистецькому Арсеналі» відбудуться урочистості з нагоди Дня будівельника

9 серпня у «Мистецькому Арсеналі» відбудуться урочистості з нагоди Дня будівельника9 серпня у «Мистецькому Арсеналі» відбудуться урочистості з нагоди Дня будівельника

На подію запрошені Президент, Прем’єр-міністр та Віце-прем’єр-міністр України.

Як стало відомо Domik.ua, 9 серпня о 17.00 розпочнуться урочисті святкування Дня будівельника. Місце проведення заходу — «Мистецький Арсенал» у Києві за адресою: вул. Лаврська, 12. Організатори — Конфедерація будівельників України та Будівельна палата України за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Читайте також: Кінець кризи ринку нерухомості

До привітань запрошені Президент України, Прем’єр-міністр України, Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та інші. Запрошені представники органів державної влади, дипломатичних представництв, міжнародних організацій, керівники провідних компаній з усієї України (близько 1500 учасників).

9 серпня у «Мистецькому Арсеналі» відбудуться урочистості з нагоди Дня будівельника

Урочистості з нагоди Дня будівельника відбудуться 9 серпня

Під час заходу відбудеться вручення державних нагород та подяк, відзначення переможців Державного конкурсу на кращі будинки та споруди та V Всеукраїнської будівельної Премії IBUILD. Головним лейтмотивом урочистостей стануть досягнення реформи децентралізації за активної участі будівельників та презентація найбільш успішних проектів (у форматі було/стало).

Читайте також: Іпотека від найпродуктивніших забудовників Києва

Гарний настрій та позитивні емоції даруватимуть спеціальні гості, відомі українські виконавці — Оксана Білозір, Альоша, гурт «Антитіла» та інші. Провідні телеканали, інформаційні агентства, преса висвітлюватимуть подію у тематичних програмах та авторських матеріалах.

Новина Конфедерації будівельників України


Похожие статьи

  В каком районе Краснодара лучше купить ...

На карте мониторинга постройки города как «самовольное ...

Оксана Левчина стала владелицей однокомнатной квартиры ...


Комментарии к теме

Комментариев пока нет...

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.